Evde Balon Paketleme İşinden Para Kazanmak?

Özellikle ev hanımları tarafından yoğun talep gören evde paketleme işlerinden biri olan balon paketleme işini inceleyeceğiz bu yazımızda. Evde balon paketleyerek para kazanmak mümkün müdür? Evlere balon paketleme işi veren firmalar var mı? Diğer internet sitelerinde bu iş hakkında açılan iş ilanları ve haberler gerçeği yansıtıyor mu? Bu yazıda bu soruların cevabını bulabileceksiniz.

Evde Balon Paketleme (Önemlidir Lütfen Okuyun)

Arkadaşlar kısa ve öz açıklamak gerekirse bu tür işler sahtedir. Evde balon paketleme işi veren firmalar diye bir durum söz konusu değildir. Sitelerde açılan bu iş hakkındaki haber ve ilanlar gerçeği yansıtmayan, kullanıcıları yanıltan, sizleri istismar eden ilanlardır. Bu kısımdan sonrasını daha çok insanı bilgilendirmek amacıyla Google’da üst sıralarda çıkabilmek için yazıyoruz. Aşağıda yazan bilgiler kurmaca bilgilerden oluşuyor, okumanıza gerek yoktur.

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Balon firması tarafından yani işveren tarafından size verilen balonları adet sayısına göre, renklerine göre veya boyut ve çeşitlerine göre ayırarak poşet paketlere yerleştirme işidir. Örneğin size toplu şekilde verilen karışık balon türlerini boyutlarına göre sizden ayırmanız ve paketlemeniz istenir. Sizde verilen balonları küçük, orta ve büyük boyutlarına göre ayrı paketlere yerleştirirsiniz.

Balon paketleme, zor bir iş değildir. Aileniz, arkadaşlarınız veya çocuklarınızla evde icra edebileceğiniz rahat ve yorucu olmayan bir iştir.

Balon Paketleme İşi Nasıl Ücretlendirilir?

İşi veren firmanın politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak genellikle iki şekilde iş ücretlendiriliyor. Birincisi, paketleyerek hazır halde getirdiğiniz balonları tartarak kilosuna göre ücret verilir. İkinci ücret ödeme şekli ise paketlediğiniz balonların sayısına göre maaş verilir. Örnekle açıklamak gerekirse; firma size diyecektir ki, paketlenen her 1 kilo balon için 3 TL veririm ya da paketlenen her 500 balon için 1 TL veririm. Burada verdiğimiz para tutarları örnektir, iş için anlaşma yaptığınız balon firması farklı ücretlendirme şeklinde para verebilir.

Bu işten alacağınız para kısacası parça başı veya kilogram başına göre belirlenir. Kısa süre içerisinde ne kadar fazla balon paketlerseniz o kadar çok para kazanırsınız. Dolayısıyla aile üyelerinizle beraber balonları paketlemeye çalışmanız daha faydalı olacaktır.

Evde Balon Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numarası

Balon paketleme işi veren firmalar yoktur. Buna bağlı olarak telefon numaraları da yok doğal olarak. Balon üretimi yapan firmalar zaten üretimden sonra fabrika içerisinde paketleme işlemlerini de makineler ile çok hızlı ve kolayca yapıyorlar. İnternet çöplüğünde balon paketleme işi veren firmalar adı altında sahte iş ilanları açılıyor. Lütfen bu tür sahtekarlara kanmayın. Bizim bu başlıklar altında yazılar hazırlamamızın nedeni insanlarımızı bilinçlendirmeye çalışmak istiyor olmamızdır. Başka herhangi bir amacımız yok. Saygılarımızla.

Yazar: Ceren Altın

12 thoughts on “Evde Balon Paketleme İşinden Para Kazanmak?

  aycan

  (16 Ocak 2018 - 11:24)

  merhaba,
  bu işe ihtiyacımız çok vardır.
  4 kişiyiz elimiz hızlıdır.
  iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Kader

  (29 Mart 2018 - 21:44)

  Merhaba montaj atolyesiyim kucuk bir dukkanım var bebegim oldugu icin dısarda calısamiyorum Ekibim var is yaptırıyorum bu ise ihtiyacım var isinizi itinayla temiz bir sekilde gununde teslim edebilirim

  Eda

  (23 Mayıs 2018 - 15:24)

  Ankarada oturuyorum

  Kasim ozkan

  (4 Haziran 2018 - 11:16)

  Mrb ben silivriden oturuyorum eşim bu işi yapabilir 05330385103 bana ulaşırsınız sevinirim

  Dilek Aylan

  (14 Haziran 2018 - 02:05)

  Slm ben kocaeli derincede oturuyorum evim kira ikitane engelim var bırakip calişamiyorum acil bu işe ihtiyacim var kizimin fizik tedavi olmasi gerekiyor tabiki uzrete dayaniyor lütfen acil dönüş yapın bana şimdiden allah razi olsun

  şennur kizilcik

  (20 Haziran 2018 - 12:05)

  evde ek isi yapmak istiyorum yardimci olrsaniz sevinirim

  Esinay

  (4 Temmuz 2018 - 19:54)

  Bu işi yaparım

  Ümran

  (31 Temmuz 2018 - 19:06)

  İstanbul bahçelievler Kocasinan da oturuyorum evde bu işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

  Serfiras

  (11 Ağustos 2018 - 12:39)

  Merhaba Bağcılar İstanbul da oturuyorum balon paketleme işini alabilirim ekip halindede çalışabiliriz

  süheyla koçak

  (23 Ağustos 2018 - 14:07)

  süheyla koçak istanbul sultanbeyli turgut reis de oturuyorum evliyim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Filiz pilavci

  (4 Ekim 2018 - 20:53)

  Edirne mericte oturuyorum balon paketleme işi yapabilirim bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Fidan cüce

  (6 Ekim 2018 - 12:13)

  İstanbulda yaşıyorum bu işe acil ihtiyacım var 4 kişiyiz 03598491227 bu numaraya ulaşırsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.