ANASAYFA / Evde Ek İş / Evde sabun paketleme işi
evde sabun paketleme işi

Evde sabun paketleme işi

evde sabun paketleme işi. Birçok sitede evde sabun paketleme işini yaparak para kazanabileceğiniz hakkında yazılar, iş ilanları ve sabun paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler veriliyor. Geliri olmayan insanlar bir umut olur diye bu ilanların altına yorumlar yazarak iş istediğini söylüyor. Peki o kadar yorum yapmanıza rağmen size hiç iş için dönen biri oldu mu?

Evde sabun paketleme işi

Tabi ki hayır. Kimse size dönüş yapmadı çünkü bu iş ilanlarının tamamı sahte. Hiç yorum yazarak iş mi bulunur? Lütfen sizde bu dolandırıcılara, umut tacirlerine inanıp bunların ekmeğine yağ sürmeyin. Yorum yazın işverenler size iletişim bilgilerinizden dönüş yapsın diyenlere inanmayın. Yorum yaparak iş bulunmaz. Kimse tanımadığı farklı bir şehirdeki insana işini yapması için eşyalarını gönderip teslim etmez.

Peki siz niye böyle başlıklar ile yazılar paylaşıyorsunuz diye soracaksınız doğal olarak. Biz işfikirlerim.org sitesi olarak bu tür başlıklar ile yazılar hazırlayarak bu işleri (evde paketleme vs.) arayanlara gerçekleri anlatmak için çalışıyoruz. Yani biz Google’de bu işi arayan bir vatandaşın bu sayfaya ulaşması için mecbur olarak bu başlıklar halinde yazılar yazıyoruz ki insanlar bu işleri arayınca sitemize girsin ve gerçekleri görsün. Aşağıda yazdığımız evde sabun paketleme işi hakkındaki yazıları okumanıza gerek yok çünkü sadece Google’da ilk sıralarda çıkması adına mecbur olarak yazıyoruz yoksa ilk sıralarda çıkmaz ve insanlar doğrulara ulaşamaz.

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Ekonomik açıdan sıkıntı çeken her insanın yapabileceği bir iş olan evde sabun paketleme işi kısacası firma tarafından size verilen açık sabunları paketleme işlemidir. Yani firma size kalıplar halinde açık, paketsiz sabunları bir kutuda veya torbada size verecektir. Sabunları firmanın istediği sayılarda (tekli, beşli veya onlu) şekilde poşetlere yerleştireceksiniz. Gerekli poşet yapıştırıcı veya gerekiyorsa makine firma tarafından size temin edilecektir.

Bir diğer yöntem olarak sabunları hediyelik amaçlı paketleme işlemidir. Bu daha çok süsleme üzerine yapılan bir iştir. Size verilen sabunları beyaz tüllerin içine yerleştirip daha sonra renkli kurdele ile paketleyip, kurdelenin kenarına yazılı notlar veya çiçekler yerleştirerek sabunları hediyelik eşya durumuna getirirsiniz.

Her iki sabun paketleme işlemi de oldukça basit her yerde yapılabilecek kısa süren işlemlerdir. Bu işi hiç yapmamış kimseler bile birkaç denemeden sonra pratik halde artık sabun paketleme işini yapabilirler.

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Bir kere bu işi internetten sitelere yorum yazarak bulamayacağınızı bilmelisiniz. Evde sabun paketleme işi nasıl bulunur biliyor musunuz? Kendiniz bu iş imkanını yaratacaksınız. Peki nasıl olacak bu iş dediğinizi duyar gibiyim. Gelin biraz kafa yoralım bu iş üzerine. Az önce yukarıda sabun paketleme işi nasıl yapılır başlığı altında ikinci yöntem olarak hediyelik sabun paketleme işini anlatmıştık. İşte bu yöntemi yaparak sabun paketleme işini veren firma siz olabilirsiniz 🙂 Detaylara devam edelim.

Önce aşağıdaki resmi inceleyin. Kullanılan eşyalar; sabun parçaları, beyaz tül, kurdele, makas ve iliştirmek için yazılmış notlar. Eşyalar basit ve ucuz şeyler değil mi? Şimdi resmin aşağısında devam ediyoruz yazımıza.

evde sabun paketleme

Bu eşyaları herhangi bir dükkandan alarak evde sabunlarınızı hediyelik eşya olacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Bu yaptığınız her sabun paketini kazancınızı ekleyerek satabilirsiniz. Bunlardan birkaç numune örnek hazırlayarak varsa çocuğunuzu hediyelik eşya satan bir dükkana göndererek veya kendiniz giderek ek gelir amaçlı satmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ya da kurulan semt pazarlarında bu tür eşyaları satan birini bularak size tezgahından bir kenar ayırmasını veya direk onun satmasını ve onunda bu işten payını alabileceğini söyleyerek satabilirsiniz.

Kısacası bu tür işleri kendiniz yaratmanız gerekiyor. Yoksa internetten araştırarak ne yazık ki bulma ihtimaliniz sıfır gibi bir şey.

SABUN PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Önemli olan satacak birilerini bulmanız. Satacak müşterilere ulaşamazsanız doğal olarak hiç para kazanamazsınız. Müşteri bulduktan sonra kaç tane satacağınıza göre ne kadar kazanacağınız değişir. Yani sabit bir ücret diyerek şu kadar para kazanabilirsiniz demek yanlış olacaktır. Bazı sitelerde verilen ücretler tamamen hayal ürünüdür, ilgi çekmek amaçlı kafadan sallanmış rakamlardır itibar etmeyin lütfen.

Hakkında admin

Check Also

grafikerler-icin-is-fikirleri

Grafikerler İçin Yenilikçi İş Fikirleri

Grafikerler İçin Yenilikçi İş Fikirleri: Eğer işini iyi yapan bir grafikerseniz, bir profesyonel olarak yapabileceklerinizin …

12 yorumlar

 1. Zenfira Alirzayeva Akbaş

  İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR
  Selam. İstanbul okmeydanında oturuyorum. Ekib kura bilecek durumdayım.. Şu an 3 kadınız işe çok ihtiyacım var. Daha önce boncuk, çikolata süsü və takı işleri yaptık.. İşimi aksatmadan düzgün ve severek yapıyorum… Banada yardımcı olsanız çok sevinirim.

 2. Merhaba, bende evde paketleme işi yapmak istiyorum.. İstanbul-Sultanbeyli’de oturuyorum..İşe çok ihtiyacım var.. Yardımcı olursanız sevinirim..

 3. Benim bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 4. Evde işe ihtiyacım var geri donerseniz sevinirim

 5. Bu ise cok ihtiyacimiz var, 6 kisilik bi ekibim var . İstanbul Besiktas ta oturuyoruz

 6. Merhaba bende evde ek is yapmak istiyorum eskisehir

 7. Kocaeli gölcükte oturuyorum paketleme isi istiyorum

 8. Mrhaba ben denizlide oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun 05541309572

 9. Hacer Nizamoğlu

  Mersinde oturuyorum.Şehir dışında iki çocuk okutuyorum.Bu işe çok ihtiyacım var.Geri dönerseniz sevinirim.

 10. Bende evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum kocaeli gebze

 11. Gülseren Aydın

  Merhaba ist. Bayrampaşa da oturuyorum. Taş dizayn işinde çalışıyordum ama artık evde çalışmak istiyorum ünüversite ye başlayacak oğlumun giderleri için bu işi yapmak istiyorum. Olumlu yada olumsuz dönerseniz sevinirim.

 12. Bende bu isi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.