Hakkımızda

ekisforum.com yeni bir iş kurmayı düşünen veya iş arayan kullanıcılarımıza fikirler vermek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Bu site internet aracılığıyla iş almak isteyen insanlara bilgi vermek için kurulmuştur başka herhangi bir amacı veya işlevi yoktur.

ekisforum.com bir iş ilanı sitesi değildir. Sitedeki yazılar bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Bu sitenin kimseye iş bulma iddiası yoktur. Hiçbir firma veya kuruluşla bağlantısı olmayan özerk bir sitedir.

Bu kategorideki diğer sitelerden farklı olarak sahte iş ilanları açarak insanları suiistimal etmek gibi bir niyetimiz olmadı, asla olmayacaktır. Bu sitenin tek kuruluş amacı insanlara yeni işler hakkında yaratıcı fikirler vererek yardımcı olmak, bir hayır duası almaktır. Başka herhangi bir amacımız yoktur.

ekisforum.com sitesinde bulunan iş fikirleri, önerileri sadece yazarların kendi düşüncesinden ibarettir. İşin kesin olarak tutacağını, kazanacağınızı vs. gibi bir iddiası yoktur. Bu siteden aldığınız fikirleri uygulayarak başarılı olabileceğiniz gibi başarısız olmanız ihtimalinin olduğunu bilmenizde fayda var.

Sitede bulunan yazılar ve yorumlardan sahipleri sorumludur, ekisforum.com sitesi sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki tüm içerikler telif hakkıyla korunuyor olup izinsiz kopyalanması ve kullanılması kesinlikle yasaktır.

Bizimle iletişim kurmak için info@ekisforum.com e-posta adresimizi veya ismail.demirblk@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. kullanabilirsiniz.